İptal ve Erteleme

Versus Tiyatro veya tarafımızca gösterim etkinlikleri düzenleyen firmalar, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda etkinlikleri, gösterileri iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, gösteri iptal edildiğinde uygulanacak prosedür Versus Tiyatro veya biletleme hizmeti veren firma/sahne/kuruluş tarafından belirlenir ve duyurulur.

Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda  internet sitesinden veya Versus Tiyatro telefonlarından (543 831 62 66)  bilgi alabilirsiniz.
İptallerde Versus Tiyatro  veya biletleme hizmetinin veren firma/sahne/kuruluş, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, talep edilmesi halinde bilet bedelinin iadesini yapmayı kabul ve taahhüt eder.
İptal ve ertelemelerde Versus Tiyatro veya adımıza biletleme hizmeti veren firma/sahne/kuruluş ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Versus Tiyatro Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya versustiyatro.com’a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya E-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya versustiyatro.com’a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.
Geri ödemeler konusunda Versus Tiyatro tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır.
Önemli Uyarı: Sitemizden alınan biletlerde, iptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Versus Tiyatro Satış Noktalarına teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Versus Tiyatro’ya ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.

X